BAŞKANIN MESAJI
TOPUZLAR YAPI'YA HOŞGELDİNİZ

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü olan inşaat sektörüne 2005 yılında adım attık.. Öncelikle projemizde kaliteli malzeme ile ergonomik evler üreten bir firma olmayı hedefledik şuana kadar bu yenilikçi anlayış ile yapmış olduğumuz projemiz konut sahipleri tarafından hep taktir gördü.

2014 yılında tamamladığımız MAVERA KONUTLARI projesi ile bu anlayışımızı en üst seviyelere taşıdık. Bu nedenle 2013-2014 yılları firmamız açısından verimli ve başarılı bir yıl olmuştur. 2015-2016 yılı içerisinde başladığımız MAVERA CİTY ve MAVERA KONUTLARI projesi ile yükselen trendimizi daha da yukarılara taşımayı hedefliyoruz.

TOPUZLAR YAPI olarak kurumsal yönetim ile kaliteli inşaatlar üreterek gerek proje yapım döneminde gerekse satış süreci ve satış sonrası destekle sektörde tercih edilen bir firma olduk. Ayrıca bugüne kadar projelerimiz civarında yer alan sosyal sorumluluk projelerine sponsor olarak destek verdikçe bundan sonraki projelerimizde de aynı desteği vereceğiz.

2017 yılında yapacağımız iki proje ile bölgemizde öncü firmalarından biri konumuna gelmeyi hedefliyoruz. Şirketimizin başarısında emeği gecen tüm çalışanlarımıza ve bize güven duyarak destek veren tüm müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

TOPUZLAR YAPI
YÖN.KURULU BAŞKANI
Faruk TOPUZ