MAVERA AHSEN

İnşaat alanında Türkiye'ye getirdiği yeniliklerle prestij kazanan TOPUZLAR, Mavera Konutları, Mavera City Projesinden sonra farklı büyük bir projeye daha imza atıyor.


TOPUZLAR YAPI, konutta yaşam standartlarınızı üst seviyeye taşıyan konforlu modern güvenli yaşam alanlarının inşaası için sektörün ileri gelen firmaları arasında parlayan bir yıldız haline gelmiştir.


TOPUZLAR YAPI, insanımızın daha huzurlu bir yaşam alanlarına sahip olması için tabiata ve çevreye duyarlı konutlar inşaa etmektedir. TOPUZLAR YAPI her anınızı huzurla yaşayabileceğiniz "Mavera Ahsen" de Ferah konforlu bir yaşam için keyifli, huzurlu, güvenli olmak üzere önceki projelerimizde olduğu gibi 5 yıldız konforunda bir yaşam vaad ediyoruz.


Elit Bir Yaşam Sevdiklerinizle günün her saatinde huzuru tadabileceğiniz bir mekan. Hayatın yoruyucu temposundan uzaklaşıp ruhunuzu arındırabileceğiniz bir yaşam alanı. Bir ömür geçirebileceğiniz güzel anlar. Günlük alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden sizi yepyeni bir boyuta taşıyacak enerji dolu pozitif mekanlar.


2 Blok'lu bir proje olarak yükselen Mavera Ahsen; 2+1,3+1 ve 3+1 Vip,4+1 VİP daire seçenekleri, şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile ailenize mutluluk, yaşamınıza ayrıcalık katacaktır.