Topuzlar Yapı

Vizyonumuz

Başarı ancak köklü bir vizyon ile mümkündür...

Huzur ve güveni ön plana alan TOPUZLAR YAPI, yapmış olduğu projelerle tüm insanların iyi yaşama hakkı olduğunu ve bunlara erişebileceğini göstermeyi hedeflemektedir.

19 yıllık tecrübesini tüm insanlarla paylaşmayı ilke edinen TOPUZLAR YAPI, ileriye doğru yol almayı hedeflemektedir. Bundan sonraki mesleki hedeflerinde TOPUZLAR YAPI doğaya duyarlı çevreyi koruyan, sosyal sorumluluk projeleri denildiğinde ilk akla gelen isimler arasında yer almak için tüm imkânları ile ilerlemektedir.

Ayrıca topluma değer katan ilerici farkıncalık yaratan projelere imza atmak için "Yola Devam" sloganı ile hareket etmektedir. Bunu ülkesi ve insanına borçlu olduğunun bilincindedir.

image
image

Misyonumuz

Farkımız tutkuyla bağlı olduğumuz sorumluluklarımızdır...

21. YY gerekliliklerinin farkında olarak uzmanlık alanımız olan inşaat sektöründe tüm çalışanlarının desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak.

En değerli varlığı olan müşterilerinin memnuniyetini bilerek özgün yenilikçi çözümlerle, onların güvenine layık olmak için çalışma hayatının tüm alanlarında duyarlı insana değer veren ve değerlerini koruyan bir firma olmayı sürdürmek.

Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.