Topuzlar Yapı

Topuzlar Yapı

22 yılını geride bırakan TOPUZLAR YAPI İstanbul’da istikrarlı büyümesi ve konut projelerinde tecrübesi ile benimsediği “RAHAT HUZURLU ERGONOMİK YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevreye duyarlılığı, insanı değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek binlerce üzerinde konut inşa edilmiştir.

Yola Devam

Huzur ve güveni ön plana alan TOPUZLAR YAPI, yapmış olduğu projelerle tüm insanların iyi yaşama hakkı olduğunu ve bunlara erişebileceğini göstermeyi hedeflemektedir. 19 yıllık tecrübesini tüm insanlarla paylaşmayı ilke edinen TOPUZLAR YAPI, ileriye doğru yol almayı hedeflemektedir.

Bundan sonraki mesleki hedeflerinde TOPUZLAR YAPI doğaya duyarlı çevreyi koruyan, sosyal sorumluluk projeleri denildiğinde ilk akla gelen isimler arasında yer almak için tüm imkânları ile ilerlemektedir.

Ayrıca topluma değer katan ilerici farkındalık yaratan projelere imza atmak için “Yola Devam” sloganı ile hareket etmektedir. Bunu ülkesi ve insanına borçlu olduğunun bilincindedir.

Kataloglarımız

MAVERA KONUTLARI, MAVERA CİTY, MAVERA AHSEN, MAVERA SEFA, VESPIA OTEL ve MAVERA VİLLA gibi başarılı projelere imza atarak ülke ekonomisine, istihdama, yatırımcıya her yönü ile fayda sağlamış, bundan sonraki projeler içinde bu duruşu ilke edinmiştir.

Galeri

Tamamlanan Projelerimiz

En geçerli referanslarımız şimdiye kadar yaptığımız birbirinden değerli projelerimiz. Her projede daha iyisini yapmış olmamız gelecek projelerimiz için teminattır.

Mavera Villa

Mavera Ahsen

Vespia Hotel

Mavera Sefa

Mavera City

Mavera Konutları

Topuzlar Cadde

Topuzlar İş Merkezi

Büyükçekmece Villa

Elite Beylikdüzü