Topuzlar Yapı

image

Topuzlar Yapı'yı tercih etmeniz için haklı nedenleriniz var.

Kalite.
Kalite bizim için standartlardan öte yaşam biçimidir. Tüm konutlarımız deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilir. Sektörde lider firmalar ile çalışırız. Konutlarımızı taşınmaya hazır hale getirir, ve sahiplerine teslim ederiz.

Güven.
Sektördeki dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ile tüm finans kurumları, kamu kurumları ile ortak çalışırız verdiğimiz sözleri ve taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırmaya gayret ederiz.

Hız.
Firmamız inşaat üretimi, satışı ve teslimi konularında emsallerinden çok önde yer almaktadır.

Yenilikçilik.
İnşaat sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek, ekibimiz ile birlikte müşterilerimize daha yenilikçi yapılar sunarız.

Huzur.
Şu ana kadar yaptığımız projelerde nezih aile ortamının korunması için gayret gösterdik, projemizde sıcak komşuluk ilişkileri kurulması için çeşitli yollar denedik ve köprüler kurduk. Teknik ekibimiz ile satış sonrası müşterilerimizin konutlarında yaşadıkları sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdık.

Avantaj.
Güçlü finansal yapımız sayesinde yoğun ve hızlı üretim satın alma avantajlarını kullanıyoruz bu sayede sattığımız tüm konut projelerinde müşterilerin en kısa surede yüksek pirim elde etmesini sağlıyoruz.